Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Gąski - Ośrodek Rekreacyjny Aga

76-034 Gąski ul. Nadbrzeżna 96

(94) 316-55-82, (94) 316-58-15

Chcesz wypocząć zaledwie 20 metrów od morza, w komfortowych pokojach z widokiem na morze. Zapraszamy do Agi - Ośrodka Rekreacyjnego położonego tuż obok latarni morskiej. Dla naszych Gości przeznaczyliśmy pokoje z łazienkami, RTV, oraz nowe, doskonale wyposażone domki campingowe. Zapraszamy na wczasy odchudzające, z szeroką gamą zabiegów leczniczych

Gąski - Ośrodek Rekreacyjny Aga